Dzisiaj jest: 19.9.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Ogłoszenie:

Parkuj i Leć - Parkingi lotniskowe

dodano: 2018.06.28 ważne do: 2018.09.26 wyświetleń: 33
Szczegóły ogłoszenia:
Osoby planujące wyjazd i lecące samolotem nie zawsze mają gdzie zaparkować swojego auta. Jednocześnie nie nie w każdym przypadku chcą dojeżdżać na lotnisko taksówką. Rozwiązaniem w takim wypadku jest skorzystanie z oferty parkingów Parkuj i Leć. Parkingi odznaczają się naprawdę atrakcyjnymi cenami. Za kolejną dobę ceny zaczynają się od nawet pięciu złotych. Co znaczące, transfer na lotnisko nie kosztuje nic.

Plusem parkingów jest bez żadnych wątpliwości bardzo korzystna lokalizacja. Parkingi Parkuj i Leć znajdują się aż w ośmiu miastach. Znaleźć można je w Modlinie, Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu oraz Gdańsku. Każdy z parkingów to naprawdę bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Pozostawiając na nich samochodów, nie powinno się w związku z tym bać się o swój samochód. Parkingi Parkuj i Leć to świetne rozwiązanie zarówno dla osób wyjeżdżających na wakacje, jak i dla tych, którzy wyjeżdżają w podróż służbową.
Aby skorzystać z parkingu, trzeba tylko skorzystać z witryny internetowej firmy. Jest to bardzo proste i szybkie.

Kontakt:
telefon: 883 222 888
adres mail: bok@parkujilec.pl
https://parkujilec.pl/

 
Kontakt
Parkuj i Leć - Parkingi lotniskowe
cały kraj / Internet
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.