Dzisiaj jest: 19.9.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Ogłoszenie:

Parkuj i Leć - Twoje parkingi lotniskowe

dodano: 2018.08.20 ważne do: 2018.11.18 wyświetleń: 27
Szczegóły ogłoszenia:
Osoby planujące wyjazd i lecące samolotem nie nie w każdym przypadku mają gdzie zaparkować swojego auta. Jednocześnie nie nie w każdym przypadku chcą dojeżdżać na lotnisko autobusem. Rozwiązaniem w takim wypadku jest postawienie na ofertę parkingów Parkuj i Leć. Parkingi odznaczają się naprawdę korzystnymi cenami. Za kolejną dobę ceny rozpoczynają się już od pięciu złotych. Co znaczące, transfer na lotnisko to brak konieczności poniesienia jakichkolwiek kosztów.

Zaletą parkingów jest bez żadnych wątpliwości bardzo korzystna lokalizacja. Parkingi Parkuj i Leć znaleźć można aż w ośmiu miastach. Znajdują się w Modlinie, Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu oraz Gdańsku. Każdy z parkingów to naprawdę wysoki poziom bezpieczeństwa. Pozostawiając na nich samochodów, nie należy w związku z tym bać się o swój pojazd. Parkingi Parkuj i Leć to świetne rozwiązanie zarówno dla osób wyjeżdżających na wakacje, jak i dla tych, którzy wyjeżdżają w podróż służbową.
Aby pozostawić swój pojazd na parkingu, trzeba tylko skorzystać ze strony internetowej firmy. Jest to naprawdę proste.

Kontakt:
telefon: 883 222 888
adres mail: bok@parkujilec.pl
https://parkujilec.pl/
Kontakt
Parkuj i Leć - Parkingi lotniskowe
cały kraj / Internet
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.