Dzisiaj jest: 19.9.2018, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Ogłoszenie:

Ultimed - gabinety specjalistyczne

dodano: 2018.08.29 ważne do: 2018.09.28 wyświetleń: 17
Szczegóły ogłoszenia:
Stojące na najwyższym poziomie gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej oraz jednego lekarskiego gabinetu obecnie są miejscem, w którym można otrzymać fachową pomoc. Decydując się na skorzystanie z usług gabinetów Ultimed, można liczyć na profesjonalną pomoc lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów oraz ginekologów. Nie można zapomnieć też o perfekcyjnie przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy wykonują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej oraz estetycznej.

Lekarze dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się też w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, bazując na rozwiązaniach naprawdę nowoczesnych. Siła gabinetów Ultimed tkwi w doskonale przygotowanym do pracy personelu , który nieustannie się dokształca. Nie można zapomnieć również o sprzęcie od renomowanych producentów który wykorzystywany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu wyjątkowo.

Konsultacje mają miejsce naprawdę szybko, co jest nie bez znaczenia w przypadku procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy pracujących w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci z nawet naprawdę skomplikowanymi schorzeniami.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.